Переваги нікелю та нікелевих сплавів
Загальна характеристика
Основу сучасної техніки складають метали та сплави . Технічний прогрес пред'являє до них більш жорсткі вимоги. Зі сплавів нікелю створені жароміцні, кислотостійкі матеріали з особливими властивостями. Велику популярність нікелевих сплавів підтверджує їхнє число. До теперішнього часу описано понад 3000 марок нікелевих сплавів. Цей метал надає металу цінних якостей. У структурі споживання понад 80% Ni витрачається на метали. 20% використовують для захисних покриттів. Міцний та ковкий нікель у чистому вигляді також широко використовують у вигляді прутків, дроту, листів, труб. Висока пластичність дозволяє отримувати з нього різноманітні деталі методом гарячої та холодної деформації. Особливо потребують нікелю — промислової хімії, харчової, текстильної, еектротехнічної галузі.
Хімічна стійкість
З чистого нікелю виробляють різноманітні апарати, цистерни, котли та тиглі з високою стійкістю до корозії. Особливе значення нікель має у виробництві ємностей для зберігання харчових продуктів і хімічних речовин. Нікелеві тиглі широко використовуються в аналітичній хімії. Залежно від діаметра, нікелеві труби служать для виробництва конденсаторів, синтезу водню, перекачування хімічних речовин. Нікелеві, інструменти незамінні в медицині, науково-дослідній практиці.
Нікель та її сплави грають найважливішу роль конструкціях атомних котлів. Вони застосовуються як високотемпературні захисні оболонки для запобігання урановим стрижням від корозії в ядерних реакторах.
Електротехнічні якості
Без нікелю не обходиться радіолокація, телебачення, сучасна енергетика. Нікелеві платівки замінили кадмієві у переривниках нейтронного пучка для отримання високоенергетичних нейтронних імпульсів. Нікелеві платівки використовують в ультразвукових установках, а також у сучасних телефонах. Сплави з присадками марганцю (марганцовий нікель) застосовують у газотронних випрямлячах для тримачів систем електродів та ламп розжарювання. Сплави алюмель і хромель набули найширшого поширення як матеріал для термопар. З їхньою допомогою можна досить точно виміряти температуру у великому інтервалі в окислювальних середовищах (до t° 1200-1300°С), тобто в умовах промислових процесів. Для реостатів застосовують сплави нікелю та міді (копель, константан). У таких сплавах 40-50% Ni, а електроопір не змінюється зі зміною температури.
Висока міцність
Реактивна техніка була б неможлива без спеціальних жароміцних сплавів . Транспортне машинобудування базуються на застосуванні високоміцних залізних, титанових, хромнікелевих та інших сплавів. Хоча запаси нікелю в земній корі серед інших металів займають лише тринадцяте місце, його значення в техніці не менше заліза, алюмінію, міді та інших найважливіших металів.
Купити, ціна
Компанія ТОВ «" реалізує металопрокат за оптимальною ціною. Вона формується з урахуванням ставок на LME (London metal exchange) і залежить від технологічних особливостей виробництва без включення додаткових витрат. Поставляємо продукцію з нікелю та його сплавів у широкому асортименті. Широкий вибір, вичерпні консультації наших менеджерів, доступні ціни та своєчасність поставки визначають обличчя нашої компанії.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олексій
відділ продажу
+38 (093) 727-19-11