Вироби з нікелю

Об'єм використання нікелю у чистому вигляді становить приблизно 8%. від загального вжитку. Основний споживач нікелю - металургія, що пропонує велику різноманітність сплавів , у яких нікель виступає або легуючим елементом, або як основний компонент.

Історія

Як хімічний елемент, нікель відомий понад 200 років, хоча практичне застосування його сплавів почалося ще в незапам'ятні часи. З часів залізного віку нікель поряд залізом зайняв особливе місце. Ці метали супроводжували один одного у самородному стані, особливо часто – у метеоритному залозі. Стародавні цивілізації Межиріччя, Єгипту, Китаю, Індії почали використовувати сплави нікелю понад 5000 років тому. До наших днів в єгипетських розкопках знаходять вироби, що прекрасно збереглися, з метеоритного заліза, що містить від 6 до 50-60% нікелю. Стародавні металурги інтуїтивно зрозуміли облагороджувальну дію нікелю на сплави без знання його хімічних властивостей та способів одержання у чистому вигляді.

З середини XVIII століття, з розвитком хімії, вдалося виділити багато металів у чистому вигляді, зокрема нікель. Метали VIII групи (групи нікелю) посіли не останнє місце в обґрунтуванні періодичності властивостей елементів. Вони стали сполучною ланкою між елементами основної підгрупи та побічних груп (підгрупи В), відбиваючи тенденцію зміни властивостей елементів за періодами.

Після відкриття великих родовищ нікелю в XIX столітті почалося його промислове використання . Було встановлено, що легування нікелем підвищує корозійну стійкість сплавів, жаростійкість, в'язкість та міцність, надає металам особливі електричні та магнітні властивості. З розвитком промисловості виникла потреба у сталях та сплавах з особливими властивостями. Нікель зайняв лідируючі позиції у створенні нових матеріалів. До кінця ХХ століття було розроблено понад 3000 різних складів нікелевих сплавів . У наш час нікель став справді незамінним металом із чудовими перспективами подальшого застосування.

Використання сьогодні

У сучасному машинобудуванні та приладобудуванні нікель затребуваний у чистому вигляді як корозійностійкий, феримагнітний матеріал. У промисловій хімії як каталізатор. В електротехніці – як начинка потужних акумуляторів. Чистий нікель є незамінним для нанесення захисних покриттів, що надають поверхні металу високу хімічну стійкість. Важко переоцінити значення цього металу у легуванні сталей та сплавів. Особливо вдале поєднання сплавів нікелю з хромом та залізом. Ніхроми та фероніхроми — жароміцні корозійно- та кислотостійкі сплави з високим опором незамінні для елементів нагрівання промислових електропечей та побутових приладів. Також слід відзначити сплави з міддю, бериллієм, кобальтом, де нікель необхідний як сполучний матеріал. Сплави нікелю грають найважливішу роль атомній енергетиці. Вони застосовуються як захисні оболонки для запобігання урановим стрижням від корозії в ядерних котлах.

Купити, ціна

Компанія ТОВ «" реалізує нікель та нікелеві сплави за оптимальною ціною. Вона формується з урахуванням ставок на LME (London metal exchange) і залежить від технологічних особливостей виробництва без включення додаткових витрат. Всі партії виробів сертифіковані. У нас ви можете купити найрізноманітнішу продукцію для масштабних виробництв. Широкий вибір, вичерпні ціни особа нашої компанії. При оптових покупках діє система знижок.

Наш консультант заощадить ваш час!

Микола

Микола

відділ продажу

+38 (097) 369-66-30