Призначення нержавіючої сталі
Переваги нержавіючої сталі
Видів нержавіючої сталі багато. Якісні властивості різних марок стали впливають на вибір при їх використанні. Цей матеріал завдяки своїм перевагам корозійної стійкості, жароміцності, кислотостійкості, чудовим естетичним якостям знайшов найширше поширення. Зі сталі роблять все — від каструль та столових приладів і до обладнання в ядерній промисловості. Багато фахівців відзначають унікальні властивості нержавіючих сталей як покрівельний матеріал. Якщо є можливість покрити дах довговічною покрівлею на 50, а то й 100 років, то саме нержавіюча сталь стане найкращим матеріалом. Заворожує покриття "під золото" нержавіючих листів за допомогою нітриду титану. Його дуже часто використовують для покриття «золотих» куполів, хрестів або перил. Саме цей матеріал сприяє підвищенню корозійної стійкості та зносостійкості сталі.
Сталь 12Х17
Характеризується кислотостійкістю, окалиностійкістю. Служить для виробництва устаткування азотнокислотних заводів (вежі, теплообмінники для гарячої кислоти та гарячих газів, баки тощо). Також її використовують для кухонних та столових приладів, обладнання консервних заводів. Використовується для предметів домашнього побуту.
08Х18Н9
Сталь кислотостійка. Вона служить конструкційним матеріалом для літаків чи поплавців гідролітаків. Застосовується часто в архітектурі - як матеріал для обробки будівель.
12Х18Н10Т
Це кислотостійка нержавіюча сталь не схильна до інтеркристалітної корозії, її жароміцність доходить до 600 °C. Використовується в азотній промисловості – баки, вежі, трубопроводи. З неї роблять автоклави та мішалки в лакофарбовій промисловості. Може бути зроблена апаратура для переробки молока, фляги та бідони. Роблять з неї і бродильні баки, бочки та чани пивоварних заводів, кухонний посуд та побутове обладнання, оснащення консервних заводів.
Х18Н12М2Т та Х18Н12М3Т
Ці марки стали характеризуються кислотостійкістю, вони не піддаються інтеркристалітній корозії, їх жароміцність досягає 800 °C. З таких сталей роблять випускні клапани моторів, а також апарати та деталі, що працюють у киплячій фосфорній, сірчистій, оцтовій та мурашиній кислоті.
Х18Н9Т
Має гарну жароміцність і тому може бути використана для різних цілей. Дана сталь при 650 °C може витримати тисячогодинне навантаження приблизно 10 кг/мм 2 і при 700 °C - 100-годинне навантаження, що досягає 10 кг/мм 2 . При 800 °C дана сталь здатна витримати 100 годин під напругою 5 кг/мм 2 .
Х14Н14В
Ця аустенітна сталь більш жароміцна. Має у складі 2% W, 0,4% З та 0.4% Мо. Здатна витримати 100 год. при 700 °C під напругою 12 кг/мм 2 і такий самий за тривалістю час при 800 °C, під напругою 6-7 кг/мм 2 .
Х16Н25М6
Ця аустенітна сталь дуже жароміцна, здатна витримати 20 кг/мм 2 при 700 °C - 100 год, а також 8 кг/мм 2 при 800 °C 100 год.
Зміцнююча фаза
У всіх жароміцних аустенітних сталях є наявність якоїсь зміцнюючої фази - хрому, карбідів титану, вольфраму
Термообробки нержавіючої сталі
Цей процес має свої складнощі і викликані вони здатністю аустеніту до розпаду з виділенням карбідів. Ті типи сталей, які містять більше 18% Сr, крім карбідів, можуть виділяти багату на хром σ-фазу. В результаті сталь стає крихкою.
Купити, ціна
Компанія ТОВ «" реалізує високоякісний нержавіючий прокат за оптимальною ціною. Вона формується з урахуванням технологічних особливостей виробництва і не включає додаткових витрат. У нас ви можете купити оптом найрізноманітнішу продукцію для масштабних виробництв. Ми також пропонуємо хороші умови для роздрібних покупців. Наш онлайн-консультант завжди готовий відповісти на питання, що виникли у вас. На оптові замовлення передбачені пільгові знижки.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олексій
відділ продажу
+38 (093) 727-19-11