Прокатка титану
Актуальність
Промислове освоєння сортової прокатки титану в Росії почалося в 1957 на дрібносортному стані 250. Спочатку він був спроектований для прокатки алюмінієвих прутків. Поступово вдосконалювалися основні елементи промислової технології. Раціоналізувалися спосіб нагрівання, калібрування валів, типи привалкової арматури та режими деформації. Дослідження щодо оцінки якості напівфабрикатів сортової прокатки показали переваги методу перед іншими способами деформування. Порівняння проводилося за однорідністю структури та механічними властивостями, а також за точністю геометричних параметрів та якістю поверхні.
В даний час метод сортової прокатки використовується для виробництва круглих прутків діаметром 10-150 мм; одержання прутків з механічно обробленою поверхнею, діаметр яких становить 6-120 мм; виготовлення дроту діаметром 1,0-7 мм; а також профілів шестигранного, квадратного та інших перерізів.
Особливості сортової прокатки титану
Титан за технологічними якостями дуже відрізняється від інших металів. По-перше, він має низьку теплопровідність, тому відбувається вихолоджування периферійних шарів металу з втратою пластичності, що створює суттєву нерівномірність деформації по перерізу гуркоту. По-друге, мала щільність погіршує захоплення титану валками.
Поперечно-гвинтова прокатка
Останні два десятиліття під час виробництва дроту з титанових сплавів застосовується метод поперечно-гвинтової прокатки (ПВП). Цей метод у поєднанні з куванням пресуванням та сортовою прокаткою дозволяє суттєво розширити арсенал засобів виробництва та вдало вписується у загальну технологічну схему. ПВП має низку особливостей. По-перше, робочі валки (технологічний інструмент) універсальні, їх калібрування ніяк не залежить від технологічних властивостей титанових сплавів, що використовуються. Це значно зменшує інструментальні витрати. По-друге, для переналагодження обладнання під інший розмір заготовки необхідно просто звести або розвести робочі валки в кліті. Це дозволяє плавно змінювати діаметр прокату та забезпечує високу точність виробництва. По-третє, за рахунок плавного регулювання діаметра прокату , зміни кута подачі матеріалу та швидкості обертання валків, можна з легкістю підібрати деформаційно-швидкісний режим виробництва в дуже широкому діапазоні. Навіть за невеликих швидкостей прокатки продуктивність досить висока. Пояснюється це тим, що в залежності від типу робочих валків та калібрування, за один прохід у кліті ПВП деформація може становити 20 - 90%.
Купити, ціна
Компанія ТОВ «" реалізує металопрокат за оптимальною ціною. Вона формується з урахуванням ставок на LME (London metal exchange) і залежить від технологічних особливостей виробництва без включення додаткових витрат. Поставляємо напівфабрикати з титану та його сплавів у широкому асортименті. Широкий вибір, вичерпні консультації наших менеджерів, доступні ціни та своєчасність поставки визначають обличчя нашої компанії.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр
відділ продажу
+38 (063) 073-44-92