Зварювання труб із нержавіючої сталі
Умови виробництва
Вихідним матеріалом для труб із вуглецевої сталі є холоднокатана стрічка (штрипс) 24-1400 мм, а для труб із нержавіючої сталі 50-330 мм. Труби з вуглецевої сталі , які надходять на стан холодної прокатки, зварюють струмами високої частоти. Труби з нержавіючої сталі роблять аргонодуговим зварюванням . У складі трубоелектрозварювальних станів застосовується обладнання для всіх способів зварювання. Змінюється тільки зварювальна частина стану при переході до іншого способу.
Підготовка до формування
Безперервні трубоформувальні стани служать для формування трубної заготовки Ø 6 - 529 мм з плоскої рулонної стрічки. Спочатку нержавіючу стрічку з рулону приєднують навантажувальним пристроєм до механізму розмотування рулонів, проводять правку, обрізання стрічки, зварювання кінців стрічки, видалення грата після зварювання в стиках, створюють петлі в петлеутворювачі з роликами, що тягнуться. Обрізають кромку стрічки дисковими ножицями з кромкокрошителем, зачищають кромок металевими щітками. І останнє - це подача стрічки в трубоформувальний стан.
Зварювання
Оброблена заготовка може бути зварена зварюванням опором, радіочастотним або дуговим у середовищі інертних газів. На процес безпосередньо впливають тип і калібрування робочого інструменту, кількість неодружених і робочих клітей у таборі, а також відстань між ними, налаштування табору. Гарячекатану стрічку після зварювання не зачищають.
Зварювання високочастотними струмами
Застосовують струм до 450 кГц, підводиться він до кромок заготівлі контактними та індукційними способами. Найбільшого поширення набуло індукційне підведення струму, з використанням двох або трьох індукторів. Під дією високочастотного струму в металі заготовки виникає електрорушійна сила. Струм проходить від одного контакту до іншого двома шляхами: вздовж однієї кромки до стику та назад, а також навколо периметра труби. Щоб зменшити струм, всередину труби вводять феритовий сердечник, при цьому збільшується індуктивний опір струму, що проходить по периметру, і струм вільно проходить вздовж кромок труби, нагріваючи її до температури зварювання. Потрібно витримати мінімальний зазор між сердечником і трубою 2-3 мм (хоча практично він 3-5 мм), щоб уникнути електричних пробоїв. Кромки заготовки, що зварюється, розігрівають до температури оплавлення металу. Після цього кромки здавлюються обтискними валками та зрощуються.
Контактне електрозварювання опором
Струм високої частоти подається до кромок заготовки. При цьому кромки розігріваються в місцях зіткнення до температури зварювання, здавлюються і зварюються. Струм підводиться від вторинної обмотки зварювального трансформатора через кільця, розділені ізолятором. У місці сходження крайок опір найбільший, і тут відбувається найбільше виділення тепла і розігрів стику до зварювальної температури.
У зварювальному трансформаторі струм, який підведений до первинної обмотки, перетворюється на струм більшої сили. Трансформація виражається коефіцієнтом, який дорівнює 40. В обмотці трансформатора з напругою 60-200 В, напруга і сила струму набувають значення відповідно 1,5-5 В і 38000 А. Кромки здавлюються валками, що стискаються. Потім заготовка надходить у стан для зварювання нержавіючих труб, опором у формувальні валки, в яких є спрямовуюча шайба, яка і направляє заготівлю в зварювальні валки. Після зварювання трубу правлять на правильній головці, яка входить у трубоелектрозварювальний апарат.
Дугове зварювання в середовищі інертних газів
Вона застосовується для виготовлення труб із Ø 6-102 мм. Є країни, де за допомогою дугового зварювання виготовляють труби до 500 мм, з товщиною стінки 0,2-5 мм, а для хімічної промисловості 0,4-3 мм.
Купити, ціна
На складі ТОВ «" завжди є високоякісний металопрокат. Пропонуємо зварні нержавіючі труби за оптимальними цінами. Вона формується з урахуванням технологічних особливостей виробництва і не включає додаткових витрат. Вся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. Оптові покупці отримують пільгові знижки.
Наш консультант заощадить ваш час!

Віталій
відділ продажу
+38 (095) 209-60-73