Титан, переваги титану

Переваги

Цей метал серед інших, якщо порівнювати з легендарною спільнотою Круглого столу, можна було б назвати лицарем Ланселотом — лицарем без страху і докору, настільки неординарними якостями він володіє. Не дарма першовідкривачі назвали його металом майбутнього. Його висока питома міцність, корозійна стійкість, стійкість до високих температур дозволили реалізувати найсміливіші інженерні задуми. Високі механічні якості цього металу зберігаються за температури до 600 °C. Титан у чистому вигляді придатний для будь-якого виду обробки: кування, витяжки, прокатки, виготовлення фольги. Він — парамагнетик, має високий електричний опір. схожа на нікель. Теплопровідність титану дуже низька, приблизно в 3 рази менша, ніж у заліза і в 17-20 разів менша, ніж у алюмінію або міді.

Використання. Авіаційна техніка

Тут легкі титанові сплави справді незамінні. У промислових масштабах вони вперше були випробувані в конструкції реактивного авіаційного двигуна, що дозволило знизити його масу на 10-25%. З титанових сплавів роблять лопатки та диски компресорів, деталі фюзеляжу та крила та ін. Зростання швидкості польоту призвело до підвищення температури обшивки літака. Алюмінієві сплави стали непридатними при надзвуковій швидкості. Оптимальним за таких умов стало використання титану. У 70-х роках ХХ століття титанові сплави завоювали міцні позиції в цивільній авіації. Загальна маса титанових деталей такого літака як ТУ-204 — понад 2,5 тонни. Слід зазначити широке використання титану в ракетобудуванні, а також дирижаблі-і вертольотобудуванні.

Суднобудування

Тут сплави титану також знаходять найширше застосування завдяки корозійній стійкості. Цей метал використовують для виготовлення обшивки морських суден, підводних човнів, гребних гвинтів, торпед тощо. буд. На титанові сплави не налипають мушлі, що підвищують опори корабля при рухах.

Інші галузі

Щодня сфера застосування титану розширюється. Він затребуваний у металургії, гірничопрохідницькій та ядерній техніці, хімічній, харчовій, целюлозно-паперовій промисловості та інших галузях. Його використовують у гальванопластику, енергомашинобудуванні, електроніці. В «оборонці» він необхідний виготовлення броньової плити. В енергетиці – для теплообмінників. З нього роблять медичні інструменти та імплантати, деталі опріснювальних установок та авіамоторів. У спортінвентарі - це дельтаплани та альпіністське спорядження. Він зустрічається в деталях ручного годинника та ексклюзивних прикрас. При азотуванні титану на поверхні утворюється золотиста плівка, яка зробила його привабливим в ювелірній справі.

Купити, ціна

На складі ТОВ «" в наявності широкий асортимент високоякісного титанового прокату стандартних і нестандартних розмірів. Всі партії виробів мають сертифікат якості на відповідність вимогам стандартів та технічним умовам експлуатації. випробувань. Реалізація замовлень — у найстисліші терміни.

Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр

Олександр

відділ продажу

+38 (063) 073-44-92