Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр

Олександр

відділ продажу

+38 (063) 073-44-92

характеристика

Іттрій - 39-й елемент періодичної системи Д. І. Менделєєва , де позначений як Y. Це рідкісноземельний елемент світло-сірого кольору відноситься до кольорових металів. Атомна вага 88,9. Питома вага 4,47 г/см3. Наприкінці XVIII століття оксид ітрію був виділений фінським хіміком Йоганном Гадоліном, який і дав ім'я новому елементу. У рудних породах цей метал є сусідами з лантаноїдами. Отримують ітрій із суміші рідкісноземельних металів екстракцій та методами іонного обміну. На повітрі поверхня ітрію покривається захисною плівкою. При температурі близько 400 ° C плівка оксиду чорніє, а при 750 ° C руйнується. Цей метал розчиняється оцтовою кислотою та мінеральними кислотами, при нагріванні, взаємодіє з воднем, галогенами, сіркою, азотом та фосфором. Види прокату: пруток, лист, дріт.

застосування

У електротехніці цей метал широко затребуваний як термоелектрик. Телурид ітрію з високою термостійкістю та питомою міцністю відрізняється максимальною термо-ЕРС. рівною 921 мкВ/К серед усіх телуридів. Він використовується для виготовлення термічних електрогенераторів з високим ККД. Оксид Y2O3 використовується як вогнетрив при температурі до 1000 °C. Актуальний для плавки високоактивних металів, наприклад, урану або самого ітрію. Також ітрій використовується для керамічної арматури нагрівальних елементів, при легуванні металів та магнітних матеріалів, електродів для дугового зварювання. Перспективним напрямом є атомна техніка, ракетобудування.

КУПИТИ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ

Компанія «_» реалізує рідкісні та кольорові метали за оптимальною ціною від виробника. Рівень сервісу та якість продукції — на європейському рівні. Наш сайт містить найоперативнішу інформацію. Наші менеджери завжди раді допомогти з питань вибору продукції. Реалізація замовлень займає незначний час.