Наш консультант заощадить ваш час!

Микола
відділ продажу
+38 (097) 369-66-30
актуальність
На думку вчених, рідкісні метали можуть у недалекому майбутньому кардинально змінити виробничі схеми сучасної індустрії. Переваги, структура та спосіб застосування матеріалів, що включають рідкісноземельні метали для сучасної техніки мають виняткове значення. Отримати деякі з цих сплавів дуже складно — лише за допомогою методів порошкової металургії. Завдяки оптимально збалансованому складу, сплави, леговані цирконієм, молібденом, ванадієм та ін. рідкісноземельними елементами, виявляє найвищі технологічні та експлуатаційні якості: жароміцність, опірність хімічному корозійному руйнуванню, хорошу стійкість до утворення окалини, що дозволяє їм ефективно працювати в найскладніших виробничих умовах. Недоліками рідкісноземельних металів є надзвичайна розсіяність у земній корі. Видобуток та виробництво їх пов'язане з цілим рядом складнощів. Деякі з них набагато дорожчі за золото.
геологія
Рідкоземельні метали містяться в літосфері в сотих та тисячних частках відсотка. Проте, ванадій, цирконій, молібден та низка інших видобуваються щороку сотнями тонн. Відкрито багаті родовища молібдену та вольфраму. Породи пегматитових жил також містять рідкісноземельні метали. Деякі руди відомих родовищ містять попутні метали як індій, галій, неодим, які витягуються під час переробки руди. Вилучення рідкісних металів є процесом багатоетапної складної обробки руди.
застосування
Завдяки високим технологічним та експлуатаційним якостям, рідкісноземельні метали є цінним легуючим матеріалом. Сплави на їх основі широко застосовуються ядерною енергетикою, промисловою хімією, легкою та харчовою промисловістю. З появою подібних матеріалів нового покоління з'явилася можливість удосконалити технологічні процеси виробництва та забезпечити тривалу надійну роботу всього комплексу обладнання. У електротехніці - це виробництво катодів та анодів, а також різноманітних елементів та електронагрівачів, зі стабільно високим рівнем опору. Зазвичай таких елементів використовується цирконієва стрічка, сплави з урахуванням молібдену, ванадію, нікелю. Хімічна стійкість дозволяє виготовляти з цих матеріалів деталі хімічної арматури. Завдяки біологічній інертності вони актуальні при виготовленні ортопедичного та хірургічного інструментарію. При 4,2 K стрічка на основі 25% цирконію і 75% ніобію набуває надпровідні властивості, рівні 100.000 А/см². У зв'язку з високою стійкістю до дії пари, харчових кислот такі матеріали застосовують не тільки для хімічного виробництва, але також для виробів харчової галузі, побутового обладнання.
постачання
Зразки продукції на основі рідкісноземельних металів можуть мати несуттєві дефекти - ризики, сліди протяжки, усадкові нерівності, які не виходять за межі обумовлених стандартом відхилень. На зрізі лист та стрічка не повинні містити сторонніх включень. Поверхня виробів має бути чистою, без тріщин, задирок. Прокат у заводській упаковці зберігається у закритих складах. Його можна транспортувати будь-яким транспортом. При перевезенні напівфабрикати мають бути захищені від механічних пошкоджень, попадання вологи, бруду, агресивних речовин.
КУПИТИ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ
Широкий асортимент прокату на основі рідкісноземельних металів завжди в наявності на складі ТОВ «_». Ціни на вироби з подібної сировини представлені на нашому сайті не включають додаткових витрат, а доступний спосіб оформлення замовлення і вибір найбільш зручного варіанту доставки забезпечать максимальний комфорт покупцеві. завдання.