- Молібденова труба, трубка
- Молібденовий дріт, нитка
- Молібденовий пруток, коло
- Молібденова стрічка, фольга
- Молібденовий лист
- Вироби із молібдену
- Мідно-молібденові псевдосплави
Молібденовий пруток, коло
Наш консультант заощадить ваш час!

Олексій
відділ продажу
+38 (093) 727-19-11
переваги
Високі експлуатаційні якості молібденового прутка: жаростійкість, опір корозійному руйнуванню, механічна міцність дозволяють ефективно працювати в найскладніших виробничих умовах. Температура плавлення молібдену становить 2620 °C. За тугоплавкістю він поступається лише вольфраму, ренію, осмію, іридію. Молібденовий пруток зберігає достатню міцність за температури 2000 °C. До 1370 ° C його відносна термічна міцність вище, ніж у вольфраму. Молібденовий пруток відрізняється незначним коефіцієнтом температурного розширення, високим модулем пружності, відмінною хімічною стійкістю, що дозволяє використовувати його в тому числі в агресивному середовищі.
недоліки
Недоліком вважається висока собівартість виробництва молібденового дроту. Через значну твердість і тугоплавкість молібден погано піддається технологічній обробці. Видобуток його трудомісткий, а отримання його в чистому вигляді досить складне. У звичайних умовах це недостатньо технологічний матеріал.
постачання
Відповідно до вимог ГОСТ пруток не повинен бути забруднений слідами оксидів або мастила. Якщо молібденовий пруток кований, з його поверхні допустимі сліди обробки, це суперечить
використання
Молібденовий пруток розрахований на роботу в умовах високих температур та механічних навантажень. Він використовується для гарячої обробки сталей тиском (оправлення прошивних станів, матриці, пресштемпелі). З нього виробляють форми та стрижні обладнання для лиття під тиском сплавів цинку, міді, алюмінію. Молібденовим електродом зварюють жаростійкі та низьколеговані сталі. Покриття електродів міддю чи хромом оптимізує процес зварювання. Молібден легший за вольфрам і, хоча поступається йому в термостійкості, демонструють більш високу питому міцність до t°1370°С порівняно зі сплавами вольфраму і танталу. Найтонший молібденовий пруток застосовують в електроосвітлювальних приладах поряд з вольфрамом. Жаростійкий молібденовий пруток використовують як плавлячі електроди та мішалки для варіння скла у скляному виробництві.
купити за оптимальною ціною
Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні властивості, оформити замовлення ви зможете за допомогою нашого сайту. Компанія ТОВ «ВінницяМеталоЦентр» пропонує необмежений асортимент металопрокату, зокрема великий асортимент молібденового прутка. Висока якість виробів та відсутність посередників визначають найвигідніші умови для придбання у нас напівфабрикатів із рідкісних та тугоплавких металів для вирішення поточних виробничих завдань. Доставка у найстисліші терміни в будь-який регіон країни та за кордон, відповідність продукції нормативної документації вже давно завоювали довіру постійних клієнтів.