Наш консультант заощадить ваш час!

Віталій
відділ продажу
+38 (095) 209-60-73
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
За складом усі латуні діляться на складні та прості. Мідно-цинкові сплави відносяться до подвійних або простих. Склад може містити цинку до 45% і чим більший його відсоток, тим вища загальна міцність. Складні сплави, леговані марганцем та свинцем, легше обробляються. Фосфор збільшує твердість. Нікель та олово - корозійну стійкість. Кремній та алюміній – міцність, але при цьому алюміній знижує ковкість. Залізо надає дрібнозернисту структуру латуні, підвищує зносостійкість.
ГІДНОСТІ
Латунь має покращені технологічні властивості і набагато міцніше за мідь. Латунь добре паяється, може зварюватись низькотемпературним зварюванням. Листова латунь - дуже технологічна, доступна будь-якій обробці. Пластичність, термостійкість, корозійна стійкість, хімічна інертність дозволили цьому сплаву зайняти гідне місце у сучасній промисловості. У нього висока стійкість до вологої корозії, перепадів температур, вібрації. Він пожежостійкий. Простота монтажу латунних деталей, естетичний вигляд, тривалий термін служби та нешкідливість роблять їх популярним у багатьох сферах. Важливо, що після утилізації латунь можна використовувати повторно.
ЗАСТОСУВАННЯ
Завдяки унікальним експлуатаційним якостям, латунь широко використовується в багатьох галузях, Цінні властивості дозволяють використовувати її у виробництві стійких до корозії вузлів та деталей. З неї виробляють кріпильну арматуру, фрагменти насосів, центрифуг, сепараторів. Як безпечний для людини метал, вона широко застосовується у виробництві редукторів, запірної арматури, систем газо- та водопостачання. хороша електропровідність дозволяє використовувати їх у електротехніці, приладобудуванні, енергетиці. Латунь використовується для хімічної апаратури, деталей літаків, кораблів, створення бойового спорядження, поліграфічних матриць.
ВИРОБНИЦТВО
Латунний прокат включає близько 200 профілів. Круглий прокат випускається мірною довжиною. Калібрування прокату підвищує точність параметрів, полегшує роботу автоматичних ліній металообробки. Шестигранник виробляють підвищеної та нормальної точності. Латунні прутки - напівтвердими, м'якими, твердими трьох ступенів точності: підвищеної, нормальної або високої. Найбільш популярні марки латуні для виробництва кіл і шестигранників: ЛС59-1 - (59% Сu, 40% Zn, і 1% Рb), а також Л63 (63% Cu, 37% Zn).
легування
У маркуванні відображено склад. Наприклад, ЛЗ - латунь з домішкою свинцю. Вона має підвищену стійкість у морській воді. Сплав латуні та свинцю застосовується в автомобільній та годинниковій галузі. Присадка алюмінію та цинку значно покращує стійкість до атмосферної вологи. Маркування Л63 означає, що це латунь, що містить 63% міді, а залишок становить цинк. Якщо цинку більше 20%, підвищується крихкість металу. Щоб підвищити пластичність, застосовують відпал при t ≤ 300 °C. Однофазна латунь доступніша для холодної деформації, служить для виготовлення стрічок, дроту, труб. Більш термостійка двофазна латунь. Вона широко використовується для кріплення арматури.
постачання
Детальніше ознайомитись з асортиментом, уточнити основні характеристики, переваги, параметри використання продукції ви зможете на нашому сайті. Компанія ТОВ «_" представляє необмежений асортимент кольорового металопрокату. Здійснюємо як оптові, так і роздрібні постачання.
купити за оптимальною ціною
На нашому сайті пропонується великий асортимент прокату із кольорових металів та сплавів. Висока якість виробів і відсутність посередників — визначають найвигідніші умови придбання латунного прокату. Доставка у найстисліші терміни в будь-який регіон країни та за кордон, відповідність продукції нормативної документації вже давно завоювали довіру постійних клієнтів. Завдяки відносно невисокій вартості та широкому модельному ряду напівфабрикати з латуні користуються незмінною популярністю у всіх сферах виробництва.