Новини
Збільшення дефіциту на олов'яному ринку

Відомий банк Morgan Stanley швидко реагує на зміни ринкового потоку. Саме таке гостре чуття і дозволяє відомій фінансовій установі постійно триматися на плаву та гарантувати високу стабільність своїм вкладникам. Останнім часом одним із напрямів діяльності цієї структури стало дослідження металевого ринку на предмет вигідних вкладень своїх капіталів.
За відомостями аналітичного відділення банківського механізму досить перспективним напрямом, що заслуговує на особливу увагу, може стати виробництво олова. Адже на початок наступного року цей метал стане дуже популярним і дефіцитним. Світовий попит на подібну сировину, яка останнім часом зростає досить швидкими темпами, найближчим часом повністю перекриє пропозиції щодо постачання такої продукції. Якщо врахувати той факт, що олов'яні запаси у великих металургійних підприємств значно скоротилися, то спроектувати розвиток ситуації в найближчому майбутньому не складе особливих труднощів. До речі, звання нетто-імпортера олова в даний час належить Китаю.
Представник відділу аналітичного аналізу Morgan Stanley відзначив тенденцію до зростання популярності олов'яних припоїв високої чистоти, без випадкових домішок у радіотехнічній галузі та у сфері виготовлення різних електронних приладів та апаратів. Такий ажіотаж сприяв спустошенню складських запасів. Додатковою проблемою стали труднощі китайських промисловців у сфері забезпечення власного виробництва олов'яними рудами та іншим необхідним сировиною виготовлення такого необхідного продукту. Сировинний дефіцит призвів до скорочення потужностей в олов'яному комплексі і як наслідок зниження обсягів товару, що випускається.
На лондонських торгах було відзначено, що олово займає лідируючі позиції на біржі і випереджає за вартістю ще п'ять продуктів з популярних кольорових металів. Ще більше олію у вогонь підлила Індонезія, яка обмежила постачання олов'яного матеріалу, яка по праву вважається найбільшим постачальником цього товару у світовому співтоваристві. Такі дії ще більше загострили дефіцит олова у світі. За найскромнішими прогнозами подібна ситуація без істотних змін триватиме ще два роки, а можливо й довше, залежно від розвитку даного відсіку промисловості та основних політичних віянь найближчого майбутнього.
Наш консультант заощадить ваш час!

Микола
відділ продажу
+38 (097) 369-66-30