Новини

11 березня 2014

Олов'яний дефіцит може призвести до подорожчання матеріалу

Незважаючи на стійке падіння цін на багато металів та сплавів останнім часом, олово, сея сумна доля минула. У сучасній промисловості вже не перший день спостерігається стійкий дефіцит такого матеріалу, який обіцяє забезпечити постійне та стійке підвищення вартості такої сировини. За даними дослідницького центру Bloomberg зараз ціна на олово досягла рекордної цифри за кілька років, що склала сорок тисяч американських доларів за кожну тонну матеріалу. Джерелом такого сприятливого прогнозу аналітиків стало запевнення одного з найбільших постачальників олов'яного концентрату в Малайзії. Керівництво підприємств металургійного сектору Malaysia Smelting Corp налаштоване вельми оптимістично і вважає, що зростання цін на олово продовжуватиметься ще довго.

Ціна матеріалу у світлі стійкого дефіциту не лякає покупців. Навіть введення в експлуатацію нових виробничих ліній не зможе значно вплинути на зміну вартості олов'яної сировини щонайменше років п'ять. Адже технологія видобутку такого товару дуже складна та трудомістка. Тому нарощування потужностей у цій сфері процес є досить тривалим. Якщо додати до всього вищепереліченого постійне зниження якості руди і пов'язане з цим фактом падіння якісних показників готової торгової одиниці, то зрозумілий оптимізм виробників, що добре зарекомендували себе.

Минулого року розквіт олов'яної промисловості залишив далеко позаду практично всю кольорову металургію. До речі, першорядним фактором, який зумовив зростання вартості олова, став розвиток деяких видів промисловості в Китаї та африканських країнах, пов'язаних із використанням дефіцитного матеріалу. Перебої з індонезійськими поставками важливого продукту ще додали пікантності ситуації. Нещодавно Індонезія заявила про майбутнє скорочення своїх потужностей з вироблення олова. Таке рішення пов'язане з несприятливими кліматичними умовами на азіатських територіях та засиллям злив на всьому континенті. Зниження поставок олова з Індонезії спрацювало на руку решті виробників дефіцитного продукту. До речі, трохи зменшити райдужні перспективи збагачення Malaysia Smelting Corp може налагодження поставок такої затребуваної сировини з Росії та Австралії. Олов'яне виробництво цих країн поступово міцніє та нарощує свої обороти.

Дивитись усі новини

Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр

Олександр

відділ продажу

+38 (063) 073-44-92