Новини

27 травня 2014

Першоуральський новотрубний завод: ювіляру 80 років

13 травня цього року Першоуральському новотрубному заводу, найбільшому підприємству Росії за площею (яка становить 4,7 млн. м2), виповнилося 80 років. Саме 13 травня 1934 року у волочильному заводському цеху зійшли з виробництва перші труби. Зараз, незважаючи на значний вік, завод виглядає цілком сучасно — нові цехи, модернізоване обладнання, Освітній центр…

Вимовляючи вітальну промову, Віталій Садиков, що є генеральним директором групи ЧТПЗ, згадав про нерозривні узи, що пов'язують Первоуральськ і металургію протягом практично трьох століть — перший чавун, виплавлений у домні Васильєво-Шайтанського підприємства, був отриманий в 1732 році, з 1732 року. виробництва суцільнотягнутих і цілокатних труб. За довгі роки роботи Первоуральський новотрубний зміг значною мірою розширити сортамент продукції, що з роком зводячи виробництво на нові висоти. Незалежно від часу, завод не втрачав позицій лідера — ні під час війни, ні в складний період перебудови, ні в наші дні, коли виробництво перейшло на новий щабель розвитку, білу металургію. Будь-яке досягнення залежить від людей - робітників, інженерів, будівельників. І сьогодні нащадки династій трубників навчаються в Освітньому центрі сучасним премудростям, йдучи до заповітної мети отримання звання білих металургів.

Сучасний новотрубний завод є справжнім містом у місті: тут є власні очисні та гідроспоруди, великий залізничний. парк, пожежне депо та насосна станція, а також залізнична колія, що проходить через місто. Це справжня криниця робочих місць: кожен 5-й житель Первоуральська працює на ПНТЗ.

Незважаючи на значний вік, ПНТЗ продовжує нарощувати виробничі потужності, виготовляючи труби нафтового сортаменту. Наразі проводиться реалізація комплексу заходів, спрямованих на посилення ефективної діяльності термовідділу. Після проведення всіх заходів на 20% підвищиться продуктивність ділянки термічної обробки, що дасть змогу збільшити річний випуск труб з термообробкою від 80 тисяч тонн до 90-95 тисяч.

Програма складається з двох етапів, перший із яких триватиме до кінця цього року та спрямований на нарощування швидкості виробничих процесів. Основна особливість етапу – жодних капітальних вкладень. Другий етап передбачає вкладення інвестицій у розмірі 20 млн. карбованців. Він стартує наступного року та буде спрямований на розширення на 15% ділянки ізотермічної витримки.

Дивитись усі новини

Наш консультант заощадить ваш час!

Микола

Микола

відділ продажу

+38 (097) 369-66-30