Новини
Челябінський завод: у 1м кварталі прибуток зріс утричі

За даними, наданими компанією «Челябінський цинковий завод», чистий прибуток, отриманий найбільшим російським виробником, зріс більш ніж утричі, що за період із січня по березень цього року становило близько 295 млн. доларів. RUB. Для порівняння: за аналогічний період минулого року прибуток Челябінського заводу становив 92 мільйони RUB. Подробиці щодо такого різкого стрибка на даний момент відсутні, проте загалом представники компанії запевняють, що такі зміни спровоковані зростанням курсу долара і падінням собівартості виплавки металу. Виручка підприємства дещо знизилася у період із січня по березень поточного року — на 1%, що становило 3,1 млрд. RUB. На 54% зріс показник EBITDA, становивши 476 млн. RUB, при цьому прибутковість за цим показником, зросла на 15% щодо торішнього періоду, коли показник був лише 10%. Щодо виробництва, то з січня до березня виплавка цинку зросла на 6% щодо аналогічного торішнього періоду, склавши 44,503 тонн.
Челябінський ЦЗ, що знаходиться під патронатом Російської мідної компанії та Уральської гірничо-металургійної компанії, минулого року через катастрофу з метеоритом у лютому місяці отримав чисті збитки на суму 208 мільйонів RUB. Дочірнє підприємство Челябінського цинкового заводу, компанія «Brock Metal Company Limited» покращила результати першого кварталу поточного року порівняно з аналогічним торішнім періодом на 15%, реалізувавши 6,9 тисячі тонн сплавів цинку. Загалом частку Челябінського підприємства припадає близько 2% світової кількості виробленого металу і 60% обсягів російського ринку. Минулого року Челябінський завод наростив темпи виробництва цинку товарного та його сплавів на 4% щодо торішнього аналогічного періоду, що становило 166,357 тисячі тонн. Реалізація над ринком Росії становила 66% від загальної кількості виробленого металу. Нинішнього року у планах Челябінського заводу виплавка 165 тисяч тонн металу та його сплавів.
Тим часом світовий цинковий ринок продовжує відчувати дефіцит — за період із січня до квітня цього року він становив 107 тисяч тонн, на що вказують дані, надані компанією «International Lead and Zinc Study Group». У 2013 році, навпаки, на світовому ринку спостерігався надлишок цинку, що становить 32 тисячі тонн. Однак передбачуване закриття копалень цинку обіцяє кризу поставок.
Наш консультант заощадить ваш час!

Микола
відділ продажу
+38 (097) 369-66-30