Новини

23 червня 2014

«Jiangxi Copper» чекає на дефіцит міді

На початку цього місяця заступником генерального директора китайської корпорації Jiangxi Copper в інтерв'ю для ЗМІ прогнозували майбутній дефіцит поставок червоного металу в поточному році на внутрішні ринки країни. За наданими даними за попередніми підрахунками світове споживання міді зросте приблизно на 850 тисяч тонн. Із цього обсягу на КНР припадає близько 65 тисяч тонн. Проте в цілому світовий запас червоного металу зміниться вкрай незначно, склавши 960 тисяч тонн, тоді як торік кількість продукту, що випускається, склала 990 тисяч тонн. Навіть нові виробничі потужності, що вводяться, не в змозі забезпечити Китаю покриття зростаючого споживання, особливо враховуючи той факт, що, завдяки негативній ситуації у внутрішній економіці, виробники міді воліють постачати своїм продуктом експортний ринок.

Виробництво міді продовжує збільшуватися — компанія Southern Copper, Перу, встановила планові обсяги виплавки металу на 2014 рік у розмірі 330 тисяч тонн. При цьому розробляється проект із запуску нового підприємства, орієнтованого на вилуговування мексиканської міді на родовищі Buenavista в Сонорі. Завдяки вжитим заходам річний обсяг металу, що випускається, збільшиться на 19,4%, до 800 тисяч тонн, тоді як минулого року кількість міді, що виплавляється, склала лише 670 тисяч тонн.

На даний момент компанія очікує надходження результатів екологічної експертизи, яка проводилася в рамках проекту з видобутку міді Tia Maria в Arequipa, Перу. У разі позитивного підсумку будівельні роботи можуть бути розпочаті у 2-му кварталі поточного року. Також розробляється проект з розширення мідного родовища Toquepala в Tacna, Перу, в рамках якого компанією було подано заявку з вимогою оцінки впливу на навколишнє середовище в квітні поточного року.

З квітня цього року Алмалицький гірничо-металургійний комбінат розпочав пошук нових запасів червоного металу. Зокрема, ведуться пошуково-оціночні заходи на мідно-цинковому орудуванні Кульдаринської площі. Серед запланованих етапів, покликаних розширити сировинну базу комплексу, розташованого на родовищі Хандиза, — геологічна розвідка та науково-дослідна робота. У планах керівництва комбінату є розробка родовища «Далекого», яке є своєрідним резервом, що заповнює втрачені потужності Сари-Чеку та Кальмакир.

Дивитись усі новини

Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр

Олександр

відділ продажу

+38 (063) 073-44-92