Новини
«Русал» модернізує підприємства

За повідомленням Олексія Романова, керівника групи, що займається модернізацією виробництв, компанією «РУСАЛ» ухвалено рішення про запуск модернізованого ливарного відділу, який належить до Кандалакського алюмінієвого заводу в Мурманській області. Цей проект, спрямований на удосконалення роботи відділу, був відкритий на початку весни 2011 року, при цьому інвестиції становили близько 20 млн. USD. У процесі реалізації проекту на підприємстві було встановлено німецьке технологічне обладнання від компанії Jasper GmbH, призначене для виплавки та розливання сплавів. Наразі проводяться пускові та налагоджувальні роботи для найбільш ефективної роботи виробництва.
Водночас на Саяногорському заводі з виробництва алюмінієвої продукції, що входить до компанії «РУСАЛ», розпочалася експлуатація нового ливарного оснащення для лиття злитків-циліндрів, діаметр яких становить 178 мм та 203 мм. За інформаційними даними, наданими прес-службою компанії, в цей проект було інвестовано близько 5,7 млн. USD. Основною метою проекту є збільшення кількості товарів, що випускається, з доданою вартістю до річного рівня в 10 тис. тонн. Матеріалом циліндричних зливків є сплави серії 6ХХХ. При введенні у виробництво додаткових норвезьких ливарних оснасток «Hycast» у виробництва з'явиться можливість виконання замовлень без зменшення продуктивності обладнання шляхом скорочення його простою за умови необхідної переоснащення. За словами Антона Савченка, керівного директора Саяногорського заводу, товари з матеріалу серії 6ХХХ досить популярні на світовому ринку. Враховуючи постійне зростання вимог до якості як експортної, так і внутрішньої продукції, запровадження нових потужностей дозволить не лише розширити споживчий ринок, а й значно покращити характеристики товарів.
На ірландському глиноземному підприємстві «Aughinish», що належить «РУСАЛУ», здійснено заміну центрального енергоносія, завдяки чому при виробництві пари використовується газ замість мазуту. Завдяки новому устаткуванню у другій половині поточного року собівартість товарів знизиться на 11-13 USD на тонну, крім того, покращаться й екологічні дані за рахунок усунення викидів під час згоряння продуктів нафти. У рамках реалізації проекту відбулася заміна 3-х мазутних котлів на парогенератори у кількості двох штук. Встановлене обладнання здатне генерувати високотемпературну пару обсягом близько 300 тонн на годину.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олексій
відділ продажу
+38 (093) 727-19-11