Новини
Фасонні виливки

Ливарне виробництво забезпечує чудову можливість отримання фасонних виливків. Вони різноманітні як у конфігурації, і по властивим їм властивостям. Маса виливків складає 5-2500 кг. Кожна виливок має необхідний хімічний склад. Великий плюс ливарного виробництва – можливість створення форм складних та простих. Вони максимально втілюють параметри готової деталі. Дотримання таких вимог іншими технологічними методами неможливе. Протягом століть базові принципи виробництва лиття зазнали деяких змін. Технологічність процесу виробництва оснастки, заготовок та деталей зросла завдяки автоматизації та механізації. А нові сплави і матеріали, що розробляються, дозволяють виробляти фасонні виливки високої якості.
Виплавка сплавів кольорових, сталей та чавуну, легованого та сірого, проводиться в індукційних печах. Використовуються електричні та середньочастотні моделі. Для отримання розплаву використовуються зливки кольорових металів, сталі, ливарний і передільний чавун. У ливарних процесах знаходять застосування та відходи свого виробництва, лігатури, флюси, феросплави, а також брухт металів. Склад елементів сплаву впливає на температуру виплавки, хімічну активність, в'язкість, пластичність та інші параметри.
Виробництво виливків дозволяє досягти у виробах високої міцності та зносостійкості. Припуски кінцевої обробки виходять мінімальними. До того ж, вартість таких виробів цілком доступна. Зі сталі та чавуну виробляють опоки, прес-форми модельні, кокілі. Оснащення застосовують при виробництві приводних механізмів, електродвигунів, дробарок, насосів, редукторів, підйомно-транспортних частин.
Відмінність при отриманні сплавів на сталеливарній ділянці полягає у вищій t o C. Такі сплави застосовують для виготовлення конструкторської документації серійних деталей і заготовок. Вироби такого роду неможливо виготовляти ні на прокатному стані, ні способом деформації. Технології ж лиття дозволяють виробляти і стандартні, і ексклюзивні вироби - диски, втулки, вали, букси, корпуси та інше. При цьому важливим моментом є економія металу, зниження часових витрат. Собівартість деталей також значно нижча.
Лиття зі сплавів латуні та бронзи легко надає виробу необхідну форму при виливку при подальшій обробці. Таке лиття використовують для виробництва високоточних деталей, запчастин з вагою до 350 кг. Лиття з бронзових сплавів має високу провідність. Застосування - машинобудування та електроніка.
Наш консультант заощадить ваш час!

Віталій
відділ продажу
+38 (095) 209-60-73