Новини
First Quantum Minerals збирається продати копальню Kevitsa

Компанія «First Quantum Minerals» планує продати копальню Kevitsa у Фінляндії. Такий крок робиться для зниження наявної заборгованості. Серед можливих покупців компанія «Lundin Mining» та «Boliden».
На копальні Kevitsa розробки ведуться за допомогою відкритого способу. Роботи проводяться на однойменному родовищі. Після видобутку сировини проводиться його збагачення. Результатом процесів є колективний та нікелевий концентрат. До нього входить мідь , платина, золото. Фахівці вважають, що вартість копальні складе не менше 1 млрд. USD. "First Quantum Minerals" планує закінчити прийом заявок від потенційних покупців на початку 2016 року. "FirstQuantumMinerals" працює з "JefferiesGroup". Їхня співпраця покликана визначити ймовірних покупців копальні. Розглядається і можливість передач нікелевого рудника австралійської компанії Ravensthorpe.
Продаж активами практикується досить широко. За часів кризи гірничодобувні корпорації наскільки можна скорочують виробничі витрати. Також продаються збиткові активи. "First Quantum Minerals" заговорила про власне бажання знизити борг ще в жовтні цього року. Погашення 1 млрд. USD здійснюватиметься шляхом зниження витрат. З молотка підуть і недохідні проекти та підприємства. Kevitsa був куплений компанією у 2008 році за 201 млн. USD. До цього моменту копальня належала «Scandinavian Minerals». Будівництвом "Ravensthorpe" займалася BHP Billiton. Запуск відбувся у 2009 році, проте компанія вимушено закрила копальню через кілька місяців. «First Quantum» купила підприємство того ж року, у грудні. Вартість покупки досягла 40 млн. USD. У 2011 році відбувся перезапуск рудника.
Що стосується нікелевого сектора, фахівці Research and Markets прогнозують розширення ринку. У найближчому майбутньому середній темп зростання становитиме 5% щорічно. Стимулом зростання послужить високий попит на нікель з боку транспортного та оборонного секторів. Нікель використовується при виробленні нержавіючої сталі . У 2014 році на її виробництво припало близько 45% від кількості споживаного кольорового металу. Кількість, що залишилася, була використана в гальваніці, при виробництві кольорових сплавів і супер сплавів. Однак саме на частку транспорту та оборони припадає найбільший обсяг споживання нікелю . Минулого року він становив близько 39%.
Наш консультант заощадить ваш час!

Віталій
відділ продажу
+38 (095) 209-60-73