Новини
Електроцинк продовжує вдосконалювати обладнання

У 2016 році електроцинк, що є підприємством УГМК, продовжить удосконалювати обладнання. Передбачається додаткове встановлення на електролізі чотирьох каскадів ванн. Встановлення нового обладнання відповідає розробленим планам підприємства. За графіком у 2016 році обсяг виробництва цинку зросте до 63 000 тонн. Зростання спостерігатиметься на тлі збільшення постачання сировини з підприємств УГМК. На сьогоднішній день розпочато монтаж каскадів 11 та 12. Кожен із них розрахований на 27 ванн. Одночасно з монтажем проводиться виготовлення електродів. Для комплектування ванн необхідно 1728 анодів, така ж кількість катодів.
Добова продуктивність кожного каскаду становитиме 25 тонн цинку катодного. Початок експлуатації цих каскадів має розпочатися 1 червня. На цю дату доведеться монтаж інших каскадів. У роботу їх запустять приблизно з 1 серпня. На сьогоднішній день у цеху функціонує 508 ванн. Після того, як буде змонтовано всі каскади, кількість становитиме 616 штук.
Електролітний цех є кінцевим етапом технологічного процесу вироблення цинку . Відповідно до продукції цеху є вся заводська продукція. Одним із останніх етапів обробки цинку є його осадження у ваннах. Далі слідує переплавлення цинку катодного. При електролізі очищений цинковий електроліт подається безперервно електролізну ванну. У ній встановлені катоди з алюмінію та аноди зі свинцю. Елементи леговані сріблом. Через ванни проводиться подача постійного струму. При цьому на катоди відбувається осадка позитивних катіонів. При цьому утворюється цинковий катодний осад. Нарощування цинку триває 48 годин. Далі катоди виймають видалення отриманого продукту. Наступний етап - переплавлення цинкового осаду. З нього утворюють катодні блоки, чушки відповідно до ГОСТу. Далі відбувається упаковка та відправлення продукції.
Нове обладнання встановлюється відповідно до розробленої у 2015 році програми. Йдеться про переробку додаткових обсягів концентрату цинку. Ряд робіт у рамках програми було здійснено у 2015 році. У вересні та жовтні процеси проводилися під час зупинного ремонту. У зазначений період у роботу були запущені каскади 9, 10. Для їхньої комплектації потрібно встановити 1800 тонн анодів і таку ж кількість катодів.
Вартість додаткових каскадів становитиме близько 56 млн. RUB. Враховуються витрати на алюміній, свинець та інші матеріали.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр
відділ продажу
+38 (063) 073-44-92