Новини
Українським феросплавам загрожує антидемпінгове мито

Феросилік марганцю українського виробництва загрожують антидемпінгові мита. Таке рішення було ухвалено євразійською економічною комісією. Тривалість дії мит становитиме п'ять років. Тариф дорівнює 26,35% вартості продукції на митниці. Під дію мита потрапили всі українські виробники феросплавів . Серед них «Нікопольський завод феросплавів», «Стаханівський завод феросплавів», «Запорізький завод феросплавів». ЄЕК констатує той факт, що саме Україна постачає країнам ЄАЕС основну частку феросилікмарганцю . У загальному обсязі постачання даної продукції на частку українських підприємств припадає 77,4%. Цей показник є середнім результатом за 2011-2013 роки. У першій половині 2014 року результат зріс до 84,4%. Варто враховувати і порівняльну вартість продукції українських підприємств, і аналог третіх країн. З початку 2011 року до кінця червня 2014 року ціна українського феросплаву була помітно нижчою.
Враховувати слід і порівняльну ціну на український феросилік марганцю та продукцію галузі економіки ЄАЕС. Вартість ввезеного феросплаву демонструвала досить низький показник. У середньому рівень заниження становив 17%. Обсяги української продукції, що ввозиться за демпінговою ціною, негативно вплинули на виробників країн ЄАЕС. Їм довелося вимушено знижувати вартість своєї продукції. І це за дуже низького рівня рентабельності. У 2013 році щодо попереднього року зростання собівартості становило 19,3%. Вартість ж феросилік марганцю , виробленого виробниками ЄАЕС, впала на 3,2%. Рентабельність продукції, в такий спосіб, стала негативною. У першій половині 2014 року нерентабельність галузі нікуди не поділася. Прибутковість при використанні базових коштів залишалася негативною.
Державна фіскальна служба України опублікувала митну статистику Українські виробники феросплавів знизили рівень експорту у січні–травні 2016 року. Зменшення у натуральному еквіваленті становило 6% щодо аналогічного торішнього періоду до 354,664 тисячі тонн. У фінансовому еквіваленті експорт феросплавів упав на 41,5% до позначки 274,033 млн. USD. Споживачами основної частини продукції стали Італія, Туреччина, Нідерланди. У ці країни було поставлено відповідно 20,4%, 17,72%, 11,59% феросплавів у грошовому еквіваленті.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олексій
відділ продажу
+38 (093) 727-19-11