Новини

22 листопада 2016

Крадіжка металу в Європі

Згідно з повідомленням, Саймон Бродбент, генеральний директор Secure Empty Property, весь європейський регіон зіткнувся з проблемою крадіжок металу. У всій Європі спостерігається чітка тенденція зростання крадіжок цінних металів. Особливо гостро питання стоїть у Великій Британії та Ірландії. Там вирізають дроти і крадуть ліфтове обладнання. У цих країнах проблема набула катастрофічних масштабів.

Іноді вартість завданих збитків у рази перевищує ціну вкраденого. За підрахунками деяких експертів, витрати на ремонт та відновлення обладнання перевищать вартість металу у п'ятдесят разів. Для розрахунку збитків враховувалася низка важливих факторів. Так, окрім заміни вкрадених кабелів, фахівцям компанії доведеться відновлювати штукатурку та перегородки. А деякі постраждалі ще й зазнають втрат прибутку. Оскільки на час відновлення пошкоджених приладів не можна здавати приміщення в оренду.

Саме нерухомість, призначена для здачі в оренду, найбільше страждає від злодіїв. І це не дивно. Адже зазвичай такі приміщення зазвичай недостатньо охороняються. А часом охорона зовсім відсутня — це збільшує ризик крадіжки.

Наприклад, в Ірландії проблема крадіжок стоїть дуже гостро. Тут крадіжка цінних металів набула загальнодержавних масштабів. На даний момент це, мабуть, основна проблема в державі. За останніми даними, щотижня в Ірландії відбувається по шість масштабних крадіжок кабелю. Часом, внаслідок разового злочину, може бути вкрадено близько ста п'ятдесяти кілограмів міді. За останні чотири роки держава і приватні особи витратили тридцять мільйонів євро. Багато ірландців звинувачують у проблемі не лише своїх співвітчизників. Є думка, що злодії так само можуть бути громадянами сусідніх країн.

На другому місці за крадіжками цінного металу серед європейських країн знаходиться Велика Британія. Країна вже кілька років безрезультатно боротиметься з крадіжкою металів. Причому її масштаби настільки великі, що боротьба почалася на законодавчому рівні. Ще в 2013 році в Англії набув чинності закон про дилерів металобрухту. Суть його полягає в тому, що походження металу має документально підтверджуватись. Приймачі брухту, у свою чергу, повинні ретельно записувати кожну покупку у відповідному журналі. Також, як рекомендація, парламент запропонував вести лише безготівковий розрахунок. На жаль, ця ініціатива поки що не дала суттєвих результатів. Чорний ринок металобрухту продовжує процвітати.

Дивитись усі новини

Наш консультант заощадить ваш час!

Микола

Микола

відділ продажу

+38 (097) 369-66-30