Новини
Індонезія: криза в нікелевому секторі наростає

Асоціація підприємств кольорової металургії Індонезії ISA опублікувала дані щодо вироблення чавуну, що містить нікель . У липні вкотре зросла кількість підприємств, зупинених внаслідок спричинених зниженням вартості нікелю збитків . У червні їх було 13, наступного місяця стало 17. Свою думку висловив заступник голови Асоціації Джонатан Хандоджо. На його думку, головна причина кризи полягає у зміні індонезійською владою колишньої політики. У її рамках було заборонено вивезення мінеральної необробленої сировини. Заборона була введена в дію у 2014 році. Після цього компанії Індонезії і КНР почали активно зводити підприємства з вироблення чавуну, що містить нікель . При цьому у виробничому процесі індонезійські металурги задіяли вітчизняну сировину, яка раніше поставлялася Китаю.
Проблеми розпочалися на початку 2017 року. Уряд країни дозволив певним компаніям відновити вивезення нікелевого сировини до КНР. У результаті китайські компанії скоротили закупівлі очищеного нікелю , його вартість суттєво знизилася. Відповідно впали і ціни на чавун, що містить нікель.
Щоправда, дозвіл на вивіз руди з країни отримати не так просто. Попередньо індонезійським виробникам потрібно створити власні переробні потужності. Взяти, наприклад, компанію PT Ceria Nugraha Indotama, її ліцензія розрахована на рік. Протягом цього часу компанія може експортувати 2,3 млн. дол. тонн нікелевої сировини. Видано дозвіл у червні 2017 року. Перед цим виробник взяв на себе зобов'язання щодо будівництва плавильного заводу. Він буде зведений у південно-східній частині острова Сулавесі. Незважаючи на певні обмеження, що залишилися, баланс в індонезійському нікелевому секторі порушений.
Наш консультант заощадить ваш час!

Віталій
відділ продажу
+38 (095) 209-60-73