Новини
Світовий ринок стали: що показав жовтень?

Ситуацію на світовому сталевому ринку у жовтні можна назвати незрозумілою. Показники підкосили китайські політичні вирішення питань екології. Наслідки їх виявились непередбачуваними. Будь-яких припущень щодо майбутніх результатів не було. Але надії на краще таки тлілися. Перша половина вересня увінчалася припиненням зростання показників. У жовтні він відповідно не відновився. Через війну припущення будувалися з урахуванням швидкості спаду. Він міг бути швидким, а міг бути повільним. Зрештою, він виявився повільним. Така перспектива очікує й у листопаді.
Світові експерти припускають зменшення китайських обсягів виробництва. Скорочення може сягнути до 45 млн. тонн порівняно з минулим роком. Звичайно, може зменшитись і споживання готової продукції. Чинні китайські виробники оптимізмом поки що не відрізняються. Боротьба за екологію суттєво б'ють за їхньою впевненістю. Такий настрій негативно впливає на цінові показники.
Імпортна руда, до складу якої входить 62% заліза, подешевшала. На кінець жовтня вона коштувала близько 60 доларів за тонну. Порівняно з вереснем вона впала в ціні більш ніж на 19%. Продукція зі сталі стала дешевшою лише на 10%. Таким чином, китайська сталь виявилася стійкішою.
Особливу увагу виборола Туреччина. Після негативної тенденції у перші місяці поточного року вона здійнялася. Економіка погладшала, а сфера будівництва зажадала сортовий прокат. Проте будівельники дещо пригальмували. Це спричинило негативні зміни по всій країні.
Іран вирішив активніше позичати експортом. Місцеві компанії неохоче споживали заготівлі. Тому металурги вирішили підкорювати закордонні ринки. Завдяки ним ціни на напівфабрикати трохи впали.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр
відділ продажу
+38 (063) 073-44-92