Новини
Корейські металургійні компанії сильно постраждали від квот у США

Корейське агентство з підтримки торгівлі та інвестицій поділилося новою інформацією. Відомо, що Корея погодилася із квотуванням експорту до США. Це сталося торік. Це дозволило їй позбутися дії американських сталевих тарифів. Проте, згідно з дослідженнями, корейські металурги лише програли. Більше того, вони постраждали навіть більше, ніж країни, які обрали мито. Американські клієнти отримали 2,43 тонни сталевої продукції від корейських виробників. Показник виявився на 24,8% нижчим, ніж було у 2017 році. У результаті Південна Корея втратила понад 13% прибутку від експорту. Такі дані наводить Міністерство торгівлі США.
Південна Корея в березні 2018 наслідувала приклад Бразилії та Аргентини. Вона обрала квоти на експорт сталі, розмір яких становив 70%. Мається на увазі від середнього обсягу постачання 2015-2017 років. Це близько 2,7 млн. тонн. Крім цього, корейським металургам довелося піти ще на низку поступок. Це також торкнулося сфери торгівлі автомобілями. Попередні підрахунки показували оптимістичнішу картину. Однак у результаті Південна Корея суттєво постраждала від такого рішення.
Так спочатку проблеми почалися у виробників нафтогазових труб. Квоти було заповнено ще до закінчення терміну. За іншими видами сталевої продукції, квоти були використані повністю. При цьому американським одержувачам не можна звертатися до Міністерства торгівлі США. Мається на увазі із заявками на закупівлю надквотної продукції. Заявки подавалися лише на звільнення від тарифів. Стосувалися вони японської та китайської продукції. Через війну більшість їх було задоволено. При цьому обсяги постачання японської продукції знизилися на 20,8%. Китайської продукції було завезено на 13,6% менше.
Наш консультант заощадить ваш час!

Олексій
відділ продажу
+38 (093) 727-19-11