Аркуш, стрічка, фольга

Наш консультант заощадить ваш час!

Олександр

Олександр

відділ продажу

+38 (063) 073-44-92

характеристика

Магнієві лист та стрічка – дуже легкі, технологічні та практичні у застосуванні. Уд. вага магнію в нормальних умовах = 1,7 г/см3, t° плавлення 651 °C. Його поверхня захищена окисною плівкою, яка за 623 °C руйнується, після чого магній спалахує і горить не тільки на повітрі, але і у вуглекислоті. Технічний магній виробляють електролізом розплаву суміші хлоридів калію, магнію та натрію. Після первинного виділення необхідне додаткове очищення. Застосовують електролітичне рафінування суміші зі спеціальними флюсами. Хімічно чистий магній отримують сублімацією у вакуумі. Рафінований магній має домішок трохи більше 0,001%. Ще один термічний спосіб отримання магнію передбачає відновлення окису магнію кремнієм або коксом при нагріванні. Ціна 1 кг магнію в злитках близько $3.

актуальність

Магнієвий плоский прокат добре штампується, гнеться, прокочується, легко свердлиться та ріжеться. Це один із найдешевших та високотехнологічних металів сучасності. Однак у чистий магній досить ламкий, цінніші його сплави як конструкційний матеріал. Більшість його сплавів легкі, міцні та стійкі до корозії матеріали. Магнієві лист та стрічку виготовляють із сплавів з алюмінієм, цинком, титаном, марганцем, бериллієм. Такі сплави одержують безфлюсовою плавкою під захистом інертної атмосфери. Вони добре поглинають вібрацію, мають широку сферу використання. Поліпшення механічних якостей за високої температури досягається присадками неодиму церію, торію. Церій і цирконій модифікують кристалічні грати. Добавка 0,6% Zr зменшує переріз зерна на два порядки. Цирконій, як і марганець зменшують негативний вплив заліза та нікелю на властивості сплавів.

До недоліків відносяться труднощі, що виникають при плавленні, лиття та зміцненні магнієвих сплавів. Магній не відноситься до термостійких матеріалів. У чистому вигляді це досить крихкий матеріал.

виробництво

Магнієві листи прокочуються мірної довжини або кратної мірної, обрізаються з усіх боків, при цьому на кромках не повинно залишитися розшарування та задирки. Поверхні листа мають бути чистими, без окалини, флюсових включень, розшарування, тріщин, надривів. Допустимі дрібні нерівності, несуттєві шорсткості або сліди протяжки. Але такі дефекти не повинні виходити за межі нормованих стандартом відхилень. Там, де є злам, матеріал не повинен містити сторонніх включень чи порожнеч. За станом матеріалу листи поділяються на дві групи: відпалені - маркування "М" і напівнагоровані - маркування "½". Лист товщини більше 32 мм виготовляється з необрізаними кромками та торцями. На необрізаних торцях та кромках можливі залишкові дефекти, але вони не повинні виходити за межі нормованих стандартом відхилень. Поверхня плити додатково проходить антикорозійну обробку.

використання

Легкі, технологічні та міцні листи зі сплавів магнію актуальні в авіаційній та автомобільній промисловості, де особливо важливо зменшити загальну вагу конструкції. Такі деталі в сумі значно полегшують вагу, знижують витрати пального та підвищують економічність моделі. Магнієвий лист затребуваний для деталей обтічників, шасі, елеронів, дверей, корпусів насосів, паливних баків. Завдяки полегшеній вазі знижується витрата палива і підвищується економічність мотора. В автомобілебудуванні – це елементи автомобільного картера, амортизаторів, корпуси приладів, декоративні елементи, кришки баків, магнієві диски для коліс. У приладобудуванні це корпуси і деталі приладів, фотоапаратів, мобільних телефонів, відеокамер. в автомобілебудуванні та аерокосмічній галузі. В автомобілебудуванні актуальні сплави магнію з алюмінієм, цинком та цирконієм, що працюють за нормальних температур. Поліпшення механічних якостей за високої температури досягається присадками неодиму церію, торію. Церій і цирконій модифікують кристалічні грати. Добавка 0,6% Zr зменшує переріз зерна на два порядки. Цирконій, як і марганець зменшують негативний вплив заліза та нікелю на властивості сплавів. Сплави магнію особливо затребувані в машинобудуванні для виготовлення деталей, що обертаються, мінімальної інерційності; при виробництві полегшених інструментів та побутових приладів. Відсутність взаємодії з ураном спричинила використання магнієвого прокату в ядерній енергетиці.

купити за оптимальною ціною

На нашому сайті пропонується великий асортимент прокату із магнієвих сплавів. Висока якість виробів та відсутність посередників визначають найвигідніші умови щодо їх придбання для вирішення поточних виробничих завдань. Доставка у найстисліші терміни в будь-який регіон країни та за кордон, відповідність продукції нормативної документації вже давно завоювали довіру постійних клієнтів. Завдяки відносно невисокій вартості та широкому модельному ряду напівфабрикати зі сплавів магнію користуються незмінною популярністю у всіх сферах виробництва.